Blok na nože Orion Mr. Black

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Nemohu hodnotit. Prostě jsem postavil blok na linku a zapíchal jsem do něj své nože a jsem spokojen jak s desingem, tak i s funkčností, proto jsem si tento výrobek koupil. Závěrem bych mohl jen doporučit, plní přesně to co má, je to prostě "Držák na nože".

Produkt nemá žádné parametry.

Blok na nože Orion Mr. Black - Moderní dřevěný stojan na nože s plastovými štětinami vám zajistí bezpečné uložení nožů. Nože se neztupí. Vyrobeno z černě lakovaného dřeva. Materiál stojanu: dřevo;

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Obchody24.cz